Odontologinis įrenginys NICE TOUCH

18 500,00 €
Su mokesčiais

odontologinis įrenginys NICE TOUCH

Kiekis
pristatymas 90 d


NICE TOUCH,
technologijos koncentracija, užtikrinanti maksimalų našumą. Pasukamas operatoriaus skydelis su jutiklinio ekrano sąsaja pateikia kiekvieno naudojamo įrankio ekraną, leidžiantį greitai ir tiksliai pritaikyti reikalingus parametrus. Valdymo pulte yra gerai subalansuota svirčių sistema su ištempiamomis žarnomis iki 96 cm, leidžiančios laisvai judėti be įtempimo.
Išsamus, intuityvus ir funkcionalus.
Puikus ir idealus partneris tiems, kurie mėgsta viską kontroliuoti.

Liečiama klaviatūra

Iš NICETOUCH valdymo klaviatūros, kurioje yra 7 colių spalvotas LCD jutiklinis ekranas, galima pritaikyti ir išsaugoti visus parametrus, susijusius su kėde ir instrumentais. Koregavimus galima valdyti tiek nuėmus instrumentą, tiek esant ramybės būsenai. Paprasta ir intuityvi, tačiau išsami grafika leidžia koreguoti kiekvieną parametrą, kad vėliau jį galėtumėte išsaugoti ir atšaukti. Visus nustatymus, įskaitant kėdės padėties nustatymus, taip pat prietaiso nustatymus, taip pat galima išsaugoti ir atšaukti 5 skirtinguose profiliuose. Pagrindinis mikromotoras turi endodontines ir atkuriamąsias funkcijas su įvairiomis pritaikomomis funkcijomis, tokiomis kaip sukimo momento reguliavimas, realių apsisukimų skaičius, reverso laikas, automatinis atsisukimas ir daug daugiau!
Galimas chirurginis implantacinis paketas
Jūsų paslaugoms - „NiceTouch“ technologijų koncentratas!

Palikymo sitema
Laisvai judanti ir lengva! Dantų gydytojo konsolėje yra sumontuota gerai subalansuotos svirtys su automatine blokavimo sistema. Dėl savo lankstumo jis seka jus visais judesiais ir leidžia jums sukurti kuo funkcionalesnes darbo vietas pagal jūsų poreikius! NICETOUCH žarnų pailgėjimas yra 96 ​​cm. Arčiau paciento burnos ir dar daugiau vietos judėti! Be to, žarnos yralaisvos ir be traukos, užtikrinančios ypatingą elastingumą ir judėjimo laisvę.


Gydytojo konsolė
Viskas po ranka! Gydytojo stalas yra sumontuotas ant savaime užsirakinančios svirties su automatine spyna. Jis specialiai sukurtas talpinti iki 6 instrumentų ir palaikyti trijų skirtingų dydžių dėklus! Ekrano žiūrėjimo kampą galite pritaikyti pagal savo poreikį.  Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, mūsų kompaktiškas, reguliuojamas ir subalansuotas stalas leis jums dirbti patogiai ir saugiai. Lakuoti poliuretano paviršiai ir autoklavuojamos rankenos užtikrina maksimalią higieną ir ilgaamžiškumą laikui bėgant.


Asistento konsolė
Padėjėjo konsolėje yra skydelis, kuriame yra stiklo paviršius ir su lietimo technologija. Dėl stiklo klaviatūros, praktiškos integruotos rankenos ir dažytų poliuretano paviršių jį lengva valdyti ir išvalyti. Konsolė yra sumontuota ant plačios horizontalios atramos protektoriaus, kad operatorius galėtų sklandžiai ir laisvai judėti visoje darbo vietoje. Galite užsisakyti pantografo rankeną, kuri juda tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.
Padėjėjo konsolėje yra du įsiurbimo antgaliai, sumontuoti  nuimamuose ir autoklavuojamuose lizduose. Optinio jutiklio dėka prietaisas įsijungia automatiškai ir galima savarankiškai reguliuoti siurbtukus.
Įrenginio valdymo  funkcijos, kurias  gali suaktyvinti operatoriaus skydelis:
Kėdės valdymo funkcijos.
Skalavimo padėtis.
Avarinė padėtis.
ON / OFF operatoriaus lempa.
Vanduo į stiklinę ir spjaudylę


Spajudyklės dubuo
Patogus ir saugus visų tipų pacientams dėl 180 ° pasukimo keramikinio indo. Artimas ir tolimas atstumas pagal jūsų poreikius!
Judėjimo laisvė ir patogus skalavimo padėties nustatymas visų tipų pacientams, pradedant senjorais ir baigiant vaikais, kurią įjungia klaviatūra ir pedalas. Pagamintas iš tvirtos ir atsparios keramikos, jis yra visiškai nuimamas, kad būtų lengva valyti. Nerūdijančio plieno stiklinės pripildymo ir plastikinis spjaudyklės apiplovimo dozatoriai taip pat yra nuimami ir autoklavuojami.


Hidro blokas
Sukurtas maksimaliai supaprastinti įprastas priežiūros operacijas, „NICE TOUCH“ hidroagregatas turi slankią angą. Viskas, ko reikia, yra tik paprastas dangčio pasukimas, kad būtų lengva pasiekti vandenį ir elektronines dalis, tinkamai atskirtas, kad būtų užtikrintas saugumas ir patogumas. Technologinė odontologinio skyriaus širdis yra uždara kompaktiškoje ir funkcionalioje erdvėje.
Maža erdvė, kurią galima modifikuoti pagal jūsų poreikius.
Hidroabloke galima sumontuoti:
Integruotą dezinfekavimo sistema
Skysčių atskyrimo sistema
Amalgamos separatorių
Vieną ar du nepriklausomus vandens tiekimo butelius.


Paciento kėdė
Tiesiog patogi!
„Miglionico“ kėdės sukurtos taip, kad garantuotų maksimalų komfortą tiek pacientui, tiek gydytojui. Tik aukščiausios kokybės medžiagos mūsų apmušalams ir minkšti patogūs.
Galima judėti ir valdyti kėdę pagal pageidavimą. 7 programuojamos padėtys,  puikiai atitiks jūsų poreikius  darbe. Sėdynės ir kojų atramos valdymas yra SINCHRONIZUOTAS ir nepriklausomas nuo sėdynės. Be atitinkamo įsiminimo padėties nustatymo, galima nustatyti 4 darbines pozicijas:
Skalavimas / paskutinė padėtis su automatiniu įjungimu / išjungimu op. lempa;
Nulis padėtis; Trendelenburgo PADĖTIS.
Paprastas valdymas: prisiminkite daugumą įsimintų vietų tiesiai ant pedalo!
Nugaros atlošas. Kiekvienas gydytojas ir kiekvienas pacientas turi teisę jaustis patogiai. Dėl šios priežasties mes sukūrėme dvi skirtingas atlošų ergonomines formas. Tinka įvairiems pacientų darbo režimams ir tipams.

 1. Bazinė komplektacija:

 2. Elektromechaninė paciento kėdė

 3. Lietiminis spalvotas ekranas

 4. Instrumentų stalelis 5 instrumentams:

 5. Oro vandens švirkštas, turbininė žarna su šviesa,

 6. mikrovariklis BIEN AIR MCX led .

 7. Chirurginės ir endodontinės programos su galimybe reguliuoti sukimo momentą, faktinių apsukų skaičių, apsisukimo laiką, autoreversą ir kitus parametrus, susijusius su kiekvienu konkrečiu rankiniu įrankiu .

 8. Spaudyklės blokas:

 9. Šlapias vakuuminis atsiurbimas, 4 lizdų asistento blokas

 10. Dvi atsiurbimo žarnos, autonominė švaraus vandens sistema

 11. LED šviestuvas Maia