Sterilizatorius ONYX 6B

4 000,00 €
Su mokesčiais

Sterilizatorius ONYX 6B , gamintojas Tecno Gaz, Italija

Kiekis

ompaktiškas dydis

Bėgant metams Tecno-Gaz kūrė ir kūrė produktus ir sprendimus, įrodydama, kad vis labiau atsižvelgia į odontologų ir medicinos specialistų poreikius. 

Naujausias papildymas yra ONYX 6 – autoklavas, pasižymintis unikaliomis savybėmis ir charakteristikomis, visiškai atitinkantis kasdienius klinikų instrumentų sterilizavimo poreikius. Modernus dizainas leidžia jį pritaikyti bet kokio tipo sterilizavimo patalpoje.
 ONYX 6 yra naujas autoklavo modelis, įtrauktas į ONYX asortimentą .

Kaip ir visa ONYX serija, ONYX 6 montuojami aukštos kokybės komponentai, tokie kaip Thomas Gardner Denver vakuuminiai siurbliai ir Parker solenoidiniai vožtuvai, kurie garantuoja didelį patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Mažiau vietos, daugiau saugumo

Pagrindinis ONYX 6 privalumas yra kompaktiškas dydis.   ONYX 6 gylis yra tik 62 cm , todėl jį galima pastatyti standartinių 60 cm spintelių ir dėl šoninės ventiliacijos sistemos galima statyti labai arti galinės sienos.

ONYX B modelis, atitinkantis visus sterilizacijos reikalavimus

Autoklavas yra pagrindinis prietaisas kiekvienoje medicinos klinikoje, todėl labai svarbu pasirinkti gerai žinomą ir patikimą produktą. ONYX B yra nauja Tecno-Gaz autoklavų linija, daugelį metų pirmaujanti kompanija pasaulyje.

ONYX 6 tiekiamas su apvaliu padėklo laikikliu ir penkiais padėklais, padidinančiais apkrovą maždaug 20 %, palyginti su įprastais padėklų laikikliais.

Su ONYX 6 galite pasirinkti įvairius vandens pakrovimo būdus. 

Viršutinėje autoklavo dalyje yra įpilimo anga, skirta iš viršaus pakrauti, ir įleidimo anga priekyje, naudojant siurbimo sistemą. ONYX 6 taip pat galima prijungti prie vandentiekio per Pura Plus osmoso sistemą.

Pura Plus“ osmoso sistema leidžia autonomiškai atlikti apie 800 ciklų, tiesiogiai prijungtų prie vandens tiekimo tinklo.

Techniniai duomenys

Matmenys - PxAxG - 474 x 497 x 620 mm

Svoris - 64Kg

Maitinimas -230v 50Hz

Naudojama maksimali galia - 2,2 kw