+370 675 28107
info@eurilija.lt

RO 5

FRO5M tai geriausias geriamojo vandens filtras dirbantis atbulinio osmoso principu

Sistemos veikimo principas pagrįstas natūralaus atbulinio osmoso reiškinio pritaikymu. Atbulinio osmoso esmė, kad vanduo sunkiasi pro TFC tipo ploniasluoksnės membranos poras. Šios poros tokios mažos, kad pro jas prasiskvebia tik vandens molekulės, o visi teršalai – vandens neorganinės ir organinės priemaišos, chloro junginiai, sunkieji metalai, bakterijos ir virusai – neprasiskverbia ir yra pašalinami į kanalizaciją.
Atbulinio osmoso sistema komplektuojama su vandens pradinio valymo filtrais: mechaniniais filtrais (su polipropileniniu elementu) ir aktyvuotos anglies filtru.
Atbulinio osmoso filtrai turi eilę pranašumų prieš kitus filtrus ir gali būti komplektuojami su įvairių tipų vandens pamineralizavimo elementais (pvz. AIM-RO). Vandens pamineralizavimo elementų pagrindinė paskirtis – praturtinti vandenį žmogaus organizmui būtinomis mineralinėmis medžiagomis tokiomis kaip kalcis (Ca), magnis (Mg), natris (Na), kalis (K), chloridai (Cl) ir kt.
Kalcis – padrindinis kaulų ir dantų komponentas. Kalcis teigiamai veikia medžiagų apykaitą, yra būtinas normaliam širdies darbui ir gerai viso organizmo veiklai.
Magnis dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių procesų, vykstančių organizme, ir todėl stipriai įtakoja imuninę, raumenų ir nervų sistemos veiklą.
Magnis padeda išvengti kraujo indų sklerozės ir aterosklerozės, inkstu akmenų susidarymo, vėžinių susirgimų atsiradimo.
Natrio jonai reguliuoja organizmo skysčių apytaką, palaiko rūgštingumo balansą, atlieka kraujo reguliavimo funkciją.
Vandens pamineralizavimo elementai sukurti bendradarbiaujant su JAV karinės medicinos akademija. Vandens pamineralizavimo elementų sudėtinės dalys garantuoja, kad pagamintas vanduo bus optimalios sudėties žmogaus organizmui. Naudojant pamineralizuotą vandenį, žmogaus organizmas gauna reikiamą mineralinių medžiagų kiekį.

AQUAFILTER®vandens kokybės gerinimo sistema tieks Jūms idealaus švarumo vandenį, kurio kokybė yra tnkama naudoti autoklavui, odontologiniame įrengime, ruošti dezinfekcinius tirpalus, ryškalus.

Parašykite mums:
Visos teisės saugomos. © 2020 Eurilija.lt