+370 675 28107
info@eurilija.lt

IRIS VIEW LED G.Comm

LED šviestuvas IRIS VIEW

Gcomm‘e mes tikime, kad darbo kokybė pasiekima naudojant mažiausią erdvę operacinėje. Dėl šios nuostatos mes sukūrėme Iris Wiev, odontologinį šviesguvą su įmontuota FULL HD videokamera (1920x1080px) su auto fokusu, kuris leidžia matyti gydomą vietą su 30x optiniu priartinimu.

 

Iris View suteikia galimybę matyti operuojamą vietą didelia raiška, taip išryškinant detales kurios yra sunkiai matomos plika akimi, pagerina vizualines galimybės daktarams taip mažinamas akių nuovargis, kas yra vienas iš svarbiausių faktorių praktikoje.

 

Videokameros naudojimas pagerina komunikacija tarp paciento ir speciolizuoto personalo. Diagnozės fazėje specializuotas personalas gali matyti visas gydymo pakopas realiu laiku o galutinis rezultatas gali pagėrėti.

iris mkg1

 

Iris View turi operacijų įrašymo ir transliavimo galimybę Aukšta raiška, lengvas pajungimas prie daugelio prietaisų. Galimybė yra naudinga įvairiais moksliniais atvėjais, kaip pvz.: konferencijos, koncencijos ar universitetų paskaitos.

iris schema eng

 

Monitoriaus naudojimas suteikia visišką komfortą nes operuojama vieta gali būti matoma netiesiogiai. Negana to, dantistas nėra verčiamas išlaikyti neteisingą sedėseną pasilenkus virš paciento, nes gali stovėti iš dešinės, taip mažinama stuburo įtampa, bei mažinama galimybė iškraipyti stuburą, susirgti ortopedinėmis ligomis ir pan.

iris mkg4

Lempa gali būti kontroliuojama tiek su MyLight programėle tiek su klaviatūra. Abi galimybės suteikia pilną visų funkcijų kontrolę pagal dantisto poreikius. Naudojant iPad‘ą galima suteikti galimybę asistentui reguliuoti parameturs per Wi-Fi. Tokiu būdų vengiama lietimosi prie lempos, taip užtikrinama hygiena ir švarumas.

Iris mkg2

 

Taip pat:

– Spalvos temperatūros reguliavimas: Naudojant reguliavimo sistemą (patentuotą Gcomm) yra įmanoma reguliuoti spalvos temperatūrą nuo 4.200˚K iki 6.000˚ K tam kad pagerinti minkštų medžiagų kontrastą. Naujos studijos parodė, jog keičiantis spalvos temperatūrai gerėja dantistų koncentracija bei mažiau pavargsta akys. Naudojant klaviatūrą ar iPad‘ą yra įmanoma pasirinkti vieną iš 3 užprogramuotų programų: Anty-Polymerisation rėžimas: sumažina mėlynos spalvos sklaidą, taip mažinamas medžiagų kietėjimo laikas; Surgical Treatment: optimizuoja spalvų kontrastą ant minkštų audinių, panaikinami dantenų, kraujo ar periodonto šešėliai; Colour Capture: sukuria kombinacija tarp vėsios ir šiltos LED spalvos, kas maksimalizuoja spalvų perteikimo indeksą, palengvinantis pasirinkimus  stomatologijoje danties atstatymo operacijų metu.

 

– Šviesos intensyvumas : Įmanoma reguliuoti intensyvumą nuo 8.000 iki 35.000 lux, tai papildoma funkcija, kuri sumažina akių nuovargį.

 

– Be šešėlinis efektas : aiškus geometri nis reflektorių išsidėstymas, kartu su LED šaltiniu, sukuria šviesos srautą kuris yra permotanas, skaidrus ir be šešėlių.

 

– Mažas elektros sunaudojimas ir ilgas tarnavimo laikas : žemos įtampos ir srovės reikšmės ( < 20 W), kurių reikią šviesos šaltinio maitinimui, sumažina šilumos sklaidą, todėl vėsinamasis ventiliatorius nėra reikalingas. LED tarnavimo laikas yra žymiai didesnis lyginant su halogenine lempute. Minimalus LED tarnavimo laikas yra apie 50.000 valandų, lyginant su įprastom 3.000-5.000 val. halogineninės lemputės. Minkštos linijos ir glotnus paviršius, lengvas rankenų nuėmimas ir sterilizavimas suteikia patogų būda valyti ir sterilizuoti.

– Be UV spindulių : Polaris neskleidžia UV spindulių, kurie yra pavojingi biologiniam audiniams.

 

– Ergonominis Itališkas dizainas : Polaris yra pagaminta iš pilnai aliuminių korpusų, kurie užtikrina didelį tvirtumą. Aliuminio korpusai gali būti dažomi milteliniais dažais kurie užtikrina gerą spalvos išsilaikymą, atsparumą kalabant apie įbrėžimus ir ardymą.

 

Galimos skirtingos RAL spalvos, galimybė montuoti prie įrangos, lubų ar grindų.

NAUJIENA: Galimybė užsaisakyti lempą su 3 ašies judėjimu.

Techniniai duomenys:

Maitinimas : 17-24 Vac 50-60Hz

Elektros sunaudojimas: 50 VA

Išmatavimai: 70 x 140 mm

Šviesos intensyvumas (lux) (5 pakopų) : 8.000-35.000 lux

Spalvos temperatūra (˚K) (5 pakopų) : 4.200-6.000˚ K

CRI: > 90 proc.

Šviesos šaltinis : 8 Led

Spektras : 380 – 780 nm

 

Kameros specifikacijos :

Sensorius : 1/2.8″ CMOS

Rezoluciuja: 1920 x 1080px (Full HD)

Priartinimas: 30x optical

Priartinimo greitis: Nuo ide iki tele (su autofokusu) per 4.6s

Video įvestis: Y/Pb/Pr signalas (pasirinktinai HDMI)

Kadrų greitis: 30 fps

Baltas balansas: automatinis nuo 3000K iki 7500K

Šviesumo balansas: automatinis su plačiu dinaminiu režimu

Paveikslo stabilizatorius: 90% vibracijos apsauga iki 10Hz

 

___________________________________________________

Parašykite mums:
Visos teisės saugomos. © 2020 Eurilija.lt