+370 675 28107
info@eurilija.lt

Apie mus

 

 

Įmonė veiklą pradėjo 2002 metais. Per 15 metų darbo įgijome patirties ir žinių reikalingų užtikrinti kiekvieno kliento poreikiams. Visada palaikome gerus santykius su savo klientais ir partneriais. Patariame, padedame ir konsultuojame klientams rūpimais klausimams. Nuolat dalyvaujame tarptautinėse parodose, taip atnaujiname žinias,  bei savo asortimentą.

 

Nuo pat veiklos pradžios 2002m. esame oficialūs Italų kompanijos COMINOX atstovai Lietuvoje, eilę kartų lankėmės gamykloje ir buvome apmokomi, todėl visus įrenginius puikiai pažįstame. COMINOX kompaniją gamina patikimus, puikios išvaizdos ir konkurencingos kainos sterilizatorius Sterilclave, kurie atitinka visus šių dienų reikalavimus. Sterilizatoriuose yra įdiegta Lietuvių kalba, todėl jais lengva naudotis, o modernus dizainas papuoš kiekvieną kliniką. Taip pat daugybės Lietuvos klinikų pamėgtą užlydimo aparatą, bei sterilizavimo juostas, distiliatorius ir t.t.

 

Nuo 2008m. esame oficialūs Slovakijos kompanijos CHIROMEGA atstovai Lietuvoje. Chiromega įrangoms yra taikoma 2 metų garantija. Solidus išpildymas, patraukli išvaizda, moderni spalvų gama,  platus priedų asortimentas leidžia pritaikyti įrangas reikliausių odontologų poreikiams. Kiekvienas odontologinis įrengimas gali būti su žarnų pajungimu iš apačios arba iš viršaus. Įmonė Chiromega yra sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO 13485, įrangai yra išduotas CE sertifikatas.

 

Nuo 2013 m. esame Oficialūs Jungtinės Karalystes kompanijos VALISAFE atstovai Lietuvoje. Šiuo metu sparčiai plečiame šios kompanijos prekių asortimentą. Valisafe Sterilizacijos kontrolės priemonės atitinka visus tiek Lietuvos, tiek Tarpautinius reikalavimus ir normas, o jų kaina yra bene konkurencingiausia rinkoje.

 

Kiti prekės ženklai:

    

Mūsų stendas BALTMEDICA 2013 parodoje:

Mūsų stendas BALTMEDICA 2015 parodoje:

DSC_0483

DSC_0479

Visos teisės saugomos. © 2020 Eurilija.lt